צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

איירלס לצבע

מגוון רחב של איירלס לצבע   חברתנו מתמחה בייבוא, שיווק והפצה של כלי עבודה מקצועיים וציוד טכני עבור מגוון ענפים במשק, ונחשבת לאחת המובילות בתחומה עם 4 עשורים של פעילות מקצועית ומוצלחת. אנו מביאים ללקוחותינו את הציוד והמוצרים של היצרניות והמפעלים המובילים בעולם, ואף מחזיקים בזכויות על המותג המצליח קרנף. על המוצרים שחברתנו מייבאת ומשווקת נמנים גם איירלסים וציוד צביעה, לרבות איירלס לצבע, איירלס בנזין וחשמלי לשימושים שונים, איירלס לסימון כבישים, איירלס לשפכטל אמריקאי, ועוד. לצפיה במוצרים לחצו כאןדברו איתנו

03-9044610במיילpencil

כמה מילים על איירלסים   ישנה מכונות שונות המכונות איירלס, אולם למעשה מדובר בשיטה להתזה של נוזלים, בדרך כלל צבעים. מתוך שמה נובע כי מכונות אלו לא עושות שימוש באוויר דחוס, אלא מבוססות על יניקת נוזלים על ידי משאבה, דחיסתם ללחץ אטמוספרי גבוה, ומכאן הם מועברים בצינורות לחץ אל אקדחי התזה מסוגים שבקצותיהם דיזות. בצורה זו, הנוזל יוצא כתרסיס שניתן לשלוט בצורתו ובהיקפו, לרוב בצורה של מניפה. כאמור, ישנן מכונות הנבדלות זו מזו בפרמטרים שונים, כפי שנראה בדוגמא בהמשך המאמר, וכמו כן ישנם אביזרים נלווים וייעודיים כגון סוגים שונים של דיזות המתאימות להיקף ההתזה הרצוי ולחומר שעימו עובדים.

שימושים ויתרונות של שיטת איירלס   ככאמור, המכונות הנפוצות ביותר הן איירלס לצבע, שיכולות להיות איירלס בנזין או חשמלי. בעזרתן מבצעים צביעות וסימונים בענפי תעשייה ובנייה לצרכים שונים, החל בסימון כבישים, דרך צביעת מבנים ועד לאיטום גגות. לשימוש במכונות אלו יש כמה יתרונות מהותיים. ראשית, העבודה עם איירלס לצבע מייצרת פיזור אחיד של הצבעים ללא פגמים או אזורים בעלי שונות על המשטח הנצבע, דבר נחוץ מבחינה אסתטית ומקצועית כאחת. שנית, מכונות אלו מייעלות את העבודה והופכות אותה להרבה יותר מהירה, בכל סוג וגודל של משטח ובכל היקף עבודה. בנוסף, מכונות אלו מסוגלות לנצל את הצבעים בצורה הרבה יותר חסכונית, דבר החוסך בהוצאות מיותרות וגבוהות, ובמידה שמדובר בחומר בעל צמיגות גבוהה אין צורך להשתמש עבורו במדללים על מנת ליישמו עם איירלס בנזין או אחרת. בנוסף, השימוש במכונות אלו גם יותר ידידותי ובריאותי למשתמש ולסביבה, שכן רק הצבע לבדו מרוסס דרך הדיזה, בניגוד למיכון המבוסס על אוויר ובו ערפל הריסוס הינו רחב, מלכלך וננשם על ידי העובדים ועוברי אורח.

 דוגמא לאיירלס   כאמור, באתר שלנו ניתן להתרשם ממגוון רחב של איירלסים. דוגמא אחת מיני רבות אחרות היא איירלס בוכנתי הידראולי מנוע בנזין לצבע וחומרי איטום  DP9800. זוהי מכונה בעלת מנוע בנזין 95 המספקת 5 כ"ס עם קצב עבודה של 10 ליטרים לדקה ולחץ מקסימאלי של 220 בר 3300PSI. היא מיועדת לשימוש עם צבעים ועם חומרי איטום בעלי סמיכות בינונית גבוהה, ומגיעה עם צינור 15 מטרים, אקדח ודיזה מתהפכת. בעלת משקל עצמי של 10 ק"ג. מטבע הדברים, לכל מפעל, חברה ועסק יש צורך באיירלס בעל מאפיינים שונים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק ייעוץ והכוונה. להזמנת איירלס לצבע ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם