צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

איירלס לשפכטל

איירלס לשפכטל ולשפכטל אמריקאי

 

חברת לוירון מספקת מייבאת, משווקת ומפיצה מגוון רחב של ציוד טכני וכלי עבודה מקצועיים. בין היתר, חברתנו משווקת מבחר איכותי של איירלסים וציוד צביעה נוסף, לרבות איירלס לשפכטל ולשפכטל אמריקאי. מדובר במיכון וציוד של יצרניות עולמיות מובילות, המסופק ללקוחותינו עם שירות מקצועי מהיר, יעיל ואדיב. אנשי המכירות ושירות הלקוחות שלנו עומדים לרשותכם עם ידע מקיף, וישמחו לסייע לכם באיתור המיכון וציוד הצביעה המתאים עבורכם. בנוסף, בתור לקוחותינו אתם נהנים מצוות טכנאים מקצועיים וניידות שירות הפועלים בפריסה ארצית רחבה.

לצפיה במוצרים לחצו כאן
השימוש באיירלס לשפכטל אמריקאי

 

כידוע, שפכטל אמריקאי הוא חומר במרקם משחה ובעל גמישות ורכות, בו משתמשים עבור החלקה של קירות. במקור החומר הזה יועד לקירות גבס, בהם עושים שימוש נרחב בארצות הברית, אולם הוא בהחלט מתאים ומיועד גם לקירות העשויים מבטון ומבלוקים. בשפכטל אמריקאי משתמשים לאחר שמבצעים את אטימת החורים והסדקים בקירות באמצעות חומרים ייעודיים, כאשר הוא מעניקה שכבה סופית של גימור. יתרונו לעומת חומרים אחרים טמון ביצירת מרקם חלק, אחיד ועדין, בתנאי כמובן שמבצעים את היישום כפי שצריך. כאן בדיוק נכנס לתמונה איירלס לשפכטל אמריקאי.

 

האיירלס הוא מכונה שמסוגלת לעבוד עם חומרים סמיכים, כמו שפכטל, בניגוד לאקדחי אוויר שיתקשו להתמודד עם חומרים דומים – בוודאי ללא דילול מאסיבי. המכונה אינו מבוססת על דחיסת אוויר אלא על יניקה של השפכטל עצמו מתוך הדלי, דחיסתו לתוך צינור לחץ, והתזה שלו דרך דיזה ייעודית. על כן, במידה שמשתמשים בצורה מקצועית ונכונה באיירלס לשפכטל ניתן לקבל שכבה אחידה וחלקה מאוד של הגימור. בנוסף, היא חוסכת בחומר היקר ומזרזת בצורה משמעותית את העבודה לעומת שיטות ידניות.

 

דוגמא לאיירלס לשפכטל אמריקאי

 

דוגמא של איירלס לשפכטל אמריקאי שחברתנו מציעה היא איירלס בוכנתי לצבע ולשפכטל  DP6336IB. מדובר במכונה המתאימה גם לשימוש בשפכטל אמריקאי, מתוצרת חברת DP, בעלת מנוע חשמלי 2500W עם מגנט DC, ומתח הפעלה של 230V. הספק המכונה הוא 6 ליטרים בדקה בלחץ מקסימאלי של עד 210 בר. היא מתאימה לשימוש בצבעים בסמיכות בינונית עד גבוהה, בין אם צבע על בסיס מים, צבע שמן על בסיס טרפנטין, וכאמור גם שפכטל אמריקאי. למכונה משקל עצמי נמוך יחסית של 43 ק"ג ההופך אותה קלה לניוד ושינוע, והיא מגיעה עם צינור באורך 15 מטרים, אקדח ודיזה מתהפכת.

 

להזמנת איירלס לשפכטל ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם