צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ארלס לצבע

מגוון רחב של מכונות ארלס לצבע

 

חברת לוירון מייבאת ומשווקת מגוון מכונות איירלס לצרכים שונים, לרבות ארלס לצבע בשלל דגמים כגון ארלס חשמלי בוכנתי, ארלס דיאפרגמה, עם מנוע בנזין בוכנתי, וכן ארלס המתאים לצבע ועבודות נוספות כמו שפטל וחומרי איטום. מדובר במוצרים איכותיים ורבי עוצמה שישרתו אתכם נאמנה לתקופה ממושכת ויספקו כלי צביעה יעיל ומהיר במיוחד. 

מכונות ארלס והיתרונות שלהן

 

מכונות ארלס לצבע מיועדות להתזת צבע באמצעות משאבה שיונקת את הצבע, דוחסת אותו ללחץ אטמוספרי גבוה ומעבירה אותו דרך צינור שבקצהו אקדח התזה עם דיזה. הצבע יוצא ממכונת הארלס בצורת תרסיס, עם אפשרות לשלוט בכמות הצבע שיוצאת ובצורת יציאתו.

מכונות אלו מספקות מענה יעיל לצרכים שונים ומגוונים, למשל צביעה של מבנים, סימון כבישים ועוד. יעילות זו נובעת מפיזור אחיד ומלא של צבע לצד ביצוע מהיר של עבודות הצביעה. בנוסף, הארלס מייעל וחוסך בשימוש בצבע. מדובר באמצעי צביעה בטוח שאינו מלכלך או מתפזר לכל עבר, ואינו מסכן את בריאות המשתמש והסובבים אותו.

 

מגוון דגמי ארלס צבע

 

כאמור, אנו מציעים ללקוחותינו מגוון מכונות ארלס לצבע מבית היצרניות המובילות בעולם, וממבחר זה כל לקוח יכול למצוא מוצר המתאים לצרכיו. לרשותכם עומד צוות החברה הזמין לייעץ ולסייע בבחירת מוצר מתאים. לפניכם מספר דוגמאות לדגמי איירלס לצבע שאנו מספקים:

 

  • ארלס בוכנתי לצבע דגם DP6318- ארלס מבית המותג המוביל DP, שמתאים לשימוש עם צבע על בסיס מים וצבע שמן על בסיס של טרפנטין. המוצר כולל מנוע 1000W, מגנט DC, העובד עם מתח הפעלה של 230V, עם לחץ מרבי של 210 בר ועם מהירות עבודה של 1.8 ליטר לדקה. כמו כן הארלס מסופק עם צינור באורך של חמישה עשר מטר שכולל אקדח עם דיזה מתהפכת.


 

  • ארלס דיאפרגמה דגם DP6860E- מוצר מבית DP המיועד לצבעי מים וצבעי שמן על בסיס של טרפנטין. למכשיר מנוע עוצמתי של 1800W, הוא מציג מהירות עבודה של שישה ליטרים לדקה ופועל עם לחץ מרבי של 227 בר. כמו כן המכשיר מסופק עם צינור באורך של חמישה עשר מטר המצויד באקדח ובדיזה מתהפכת.


 

  • ארלס מנוע בנזין בוכנתי דגם DPX80GL- איירלס של המותג DP, מתאים לצבעי שמן על בסיס טרפנטין וצבעים על בסיס מים, ברמת סמיכות בינונית עד גבוהה. למכשיר מנוע של  8.5 כ"ס והוא עושה שימוש בבנזין 95. הוא מציג מהירות עבודה של שמונה ליטר בדקה ולחץ מרבי של 227 בר. ניתן להשתמש במוצר זה עם צינור באורך מקסימאלי של שלושים מטרים.


 

הזמנת ארלס לצבע

 

להזמנת ארלס לצבע ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם