צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

גלגלת הרמה חשמלית

מגוון דגמים של כננת וגלגלת הרמה חשמלית

 

בחברת לוירון הפועלת כבר מעל לארבעה עשורים, מייבאים ומשווקים מבחר איכותי ומתקדם של ציוד הרמה למשקלים שונים. הציוד מספק מענה יעיל ובטוח לצרכי מגוון לקוחות במשק, לרבות מפעלים, אתרי בנייה, מחסנים לוגיסטיים, ענפי חקלאות, חברות הובלה, לקוחות פרטיים, מוסכים, בתי מלאכה, אנשי מקצוע ועוד. ציוד זה כולל בין היתר כננות וגלגלות הרמה חשמליות תוצרת חברות עולמיות מובילות, המספקות מענה יעיל, בטוח ומתקדם לצרכי תעשייה מגוונים. 

מבחר גלגלות וכננות הרמה חשמליות

 

כאמור, חברתנו מייבאת ומשווקת מבחר גדול ואיכותי של דגמי גלגלת וכננת הרמה חשמלית, מבית יצרניות עולמיות מובילות. לרשותכם עומד צוות מקצועי הזמין לסייע בבחירת כננת או גלגלת הרמה חשמלית המתאימה במדויק לצרכיכם. לפניכם מספר דוגמאות לדגמי כננת וגלגלת הרמה חשמלית המוצעים על ידינו:

 

  • כננת הרמה חשמלית של קרנף עם משקל הרמה של 125/250 ק"ג, הספק של 450W, מתח הפעלה של 230V, מהירות הרמה 5/10, עובי כבל 3 מ"מ ואורך כבל של 9/18.


  •  

  • כננת הרמה חשמלית עד 500 ק"ג של המותג KARNAF, עם הספק של 900W, מתח הפעלה של 230V, מהירות הרמה של 5/10, וכבל בעובי  4.2 מ"מ ובאורך של 9/18.


  •  

  • כננת הרמה חשמלית מבית קרנף, עם כושר הרמה של עד חמש מאות קילו ועם שלט אלחוטי, בהספק של 900W, מתח הפעלה של 230V, מהירות הרמה של 5/10 וכבל באורך 9/18 ובעובי 4.2 מ"מ.


  •  

  • כננת חשמלית מבית המותג האיטלקי TEA, עם כושר הרמה של עד מאתים חמישים קילו, משקל עצמי של אחד עשר קילו, הספק של 0.33 כ"ס, מהירות הרמה של 12/6 וכבל באורך של 12/6 מ' ובעובי של 3 מ"מ.


  •  

  • כננת הרמה חשמלית מבית קרנף עם כושר הרמה של עד שלוש מאות שישים קילו, עם משקל עצמי של 27.5 ק"ג, מהירות הרמה של שניים עשר מטר לדקה, הספק של 1.8 KW, כבל בעובי של חמש מ"מ ואורך של שלושים מטר, כבל זינה באורך של 4.8 מטר וכבל פיקוד באורך של שבעה מטר.


 

על כננות הרמה חשמליות

 

כננת הרמה חשמלית הינה למעשה סוג של וו המסוגל לתפוס מספר פריטים בבת אחת ולהרימם ולהעבירם ממקום למקום. היא תורמת לייעול פעולות שינוע והרמה של מטענים כבדים באופן בטוח ומהיר. הוו של הכננת מחובר לכבל שמלופף על גבי גלגל אשר באמצעות כוח חשמלי מוריד ומעלה את הכבל. כננות אלו מוצעות בשלל דגמים הנבדלים אחד מהשני בכושר ההרמה, מהירות הרמה אורך ועובי הכבל, ועוד.

 

הזמנת גלגלות וכננות הרמה חשמליות

 

להזמנת גלגלת או כננת הרמה חשמלית, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם