צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מדחס בוכנתי

מדחס בוכנתי


מדחס, כשמו כן הוא, הוא מכשיר שמיועד לבצע פעולה של דחיסה, בדרך כלל של אוויר וגזים אחרים, אבל גם של נוזלים ואפילו של פסולת. לאורך השנים פותחו טכניקות שונות להשיג את אפקט הדחיסה הנדרש בעוצמות ובלחצים הנדרשים ובין שתי הטכניקות המובילות ניתן למצוא מדחס בוכנתי ומדחס בורגי. מה עומד מאחורי כל אחת מהטכנולוגיות הללו? על כך בשורות הבאות.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

מפרט טכני של מדחס


המפרט הטכני שעל פיו בוחרים מדחס, כולל בתוכו שורה של פרמטרים שהחשובים בהם כוללים את נפח מיכל הדחיסה, טכניקת הדחיסה, עוצמת המנוע שבאמצעותו מבוצעת הדחיסה ומהירות הדחיסה. מדחס בוכנתי הוא מדחס שמבוסס על עבודת בוכנה השואבת אוויר מבחוץ במהלך שלה לאחור ודוחסת אותו פנימה אל תוך מיכל הדחיסה במהלך שלה קדימה. בכדי להשיג את אפקט הדחיסה, אמורה הבוכנה לעמוד בלחץ ההולך וגדל המופעל עליה מכיוון פנים מיכל הדחיסה. מדחס בורגי הוא מדחס שמבוסס על מוט בעל תבריג עמוק. בזמן סיבוב התבריג, גורף איתו המוט אוויר שנע בתוך התבריג בצורה ספירלית עד שהוא נפלט בחלל מיכל הדחיסה. גם במקרה זה, יחווה המוט התנגדות מהלחץ הגובר בתוך מיכל הדחיסה ועוצמת המנוע היא שתקבע את לחץ הדחיסה המרבי של המדחס.

מדחס בוכנתי

מהי עוצמת המנוע הנדרשת לשימושים הנדרשים לכם?


הן במקרה של מדחס בוכנתי והן במקרה של מדחס בורגי, עוצמת המנוע שמניע את הבוכנה או את מוט התבריג, היא שקובעת גם את לחץ הדחיסה המקסימלי שניתן לייצר באמצעות המדחס. בהתאם לכך, כאשר אתם בוחרים מדחס, לכל מטרה שהיא, חשוב שתדעו את לחץ העבודה הנדרש לכם ובהתאם לכך יהיה עליכם לבחור במדחס בעל עוצמת דחיסה מתאימה. מרבית המדחסים מספקים לחץ דחיסה מספיק למשימות גנריות כמו ריסוס צבע, הפעלת קווי ייצור פנאומטיים וכדומה. יחד עם זאת, אם נדרש לכם לחץ דחיסה גבוה, חשוב לבחון גם את סוג המדחס וגם את עוצמת המנוע שלו, שמצוינת בדרך כלל בכוח סוס (מדחס מכאני) או בהספק חשמלי (ואט – במדחסים חשמליים).

חברת לוירון היא יבואנית של ציוד טכני, המשווקת ומפיצה באופן בלעדי שורה של מותגים ויצרנים בינלאומיים מובילים בעולם האספקה הטכנית. בחנות של לוירון תוכלו למצוא מגוון מדחסים של יצרנים שונים, מדחס בוכנתי או בורגי המגיעים בעוצמת מנוע סטנדרטית או חריגה לפי דרישות הלקוח. בחברת לוירון תוכלו להיעזר גם בצוות המקצועי שיסייע לכם לבחור את המדחס המתאים לכם ביותר, גם מבחינה מקצועית ותפעולית וגם מבחינה תקציבית כמובן. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטלפון 03-9044610.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם