צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מכונת קרצוף רצפה ביתית

מכונת קרצוף רצפה ביתית


מכונות שטיפת רצפות מגיעות בדגמים שונים כשהן מבוססות על טכניקות ניקוי שונות. בתוך כל הדגמים הקיימים, מכונת קרצוף רצפות היא מכונה המגיעה עם משטח סיבובי שנע על גבי אריחי הריצוף תוך כדי סיבוב מהיר שמחדיר את חומר הניקוי ומסיר שכבות עמוקות של לכלוך מן הרצפה. יחד עם זאת, מכונת קרצוף רצפה יכולה להתייחס גם למכונות המבוססות על מגבר לחץ. מכונות אלה מיועדות להגביר את זרם המים היוצא מברז הבית ולייצר סילון רב עוצמה שמסייע בהסרת לכלוך עקשן מהרצפה, וניתן לשימוש גם על משטחים אחרים כדוגמת קירות, חיפוי חוץ, כלי רכב וכדומה.
לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

מכונת קרצוף ביתית – ההיגיון המכאני


תשאלו כל אחד והוא יגיד לכם שבשמחה היה נעזר במכונה ייעודית לקרצוף רצפה, שהופכת את משימת שטיפת הבית למשימה קלה הרבה יותר ויעילה הרבה יותר. קלות השימוש והיעילות הגבוהה של מכונת קרצוף ביתית נובעת מעקרון פשוט מאוד ולפיו המשטח המסתובב מבצע פעולת שפשוף במהירות גבוהה מאוד כך שבכל רגע נתון מבוצעת כמות גדולה הרבה יותר של שפשופים על כל שטח נתון של הריצוף, מעבר למה שניתן לבצע בקרצוף ידני ולבטח בשטיפת רצפה סטנדרטית. יחד עם זאת, יעילות הקרצוף תלויה בפונקציות השונות שיודעת המכונה להציע סביב מהירות הסיבוב, סוגי המשטחים שניתן לחבר אליה וכמובן כיוונון גובה משטח הסיבוב בהתאמה מלאה למשטח הקרצוף.

מכונת קרצוף רצפה ביתית

מכונת קרצוף רצפה – דגם הסילון


כאמור, מכונת קרצוף הוא מונח גנרי שעשוי להתייחס למכונות בעלות משטח קרצוף מסתובב מחד, אבל גם למכונות המבוססות על זרם סילון רב עוצמה כאמצעי הניקוי המרכזי. מכונות אלה מבוססות על הגברת לחץ המים באמצעות משאבה ייעודית המותקנת במכונה והתזת סילון מים חזק שבעצם עוצמתו מסוגל להסיר שכבות לכלוך עמוקות ועיקשות. מכונות אלה יוצרו במקור לניקוי משטחי דריכה ומרצפות חוץ במרחבים פרטיים וציבוריים, אך עם הזמן אומצו גם למטרות שונות, לרבות ניקוי רצפת הבית אחת לתקופה, ניקוי כלי רכב, ניקוי קירות חוץ וחיפוי חוץ וכן הלאה. הן במכונה זו והן במכונה בעלת משטח קרצוף מסתובב, משולבת בדרך כלל פונקציה בסיסית של שילוב סבון בזרם המים, על מנת להגביר את האפקטיביות של תהליך הניקוי.

ככלל, בבחירת מכונת קרצוף רצפות, אתם רוצים לבחון בדיוק מהן המטרות שלשמן נדרשת לכם המכונה ולוודא שאתם רוכשים את המכונה המתאימה גם מבחינת עוצמת פעולת המכונה, גם מבחינת שיטת הניקוי והתאמתה לסוגי המשטחים אותם אתם רוצים לנקות וגם מבחינת יכולת ההתאמה של אמצעי הניקוי לטופוגרפיה ולמרקם הרצפה.

חברת לוירון מייבאת ומשווקת באופן בלעדי כמה מן המותגים והיצרנים הבינלאומיים המובילים בעולם הציוד הטכני ומחזיקה בזכויות בלעדיות על מותג כלי העבודה של Karnaf. בחנות של לוירון תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי מכונות קרצוף, הן בעלות משטח קרצוף מסתובב והן בעלות סילון מים להסרת שכבות לכלוך עקשניות. את כל הפרטים על מכונות הקרצוף של לוירון תוכלו למצוא באתר החברה וכן תוכלו ליצור עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-9044610 והצוות המקצועי שלנו ישמח לספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מכונת קרצוף רצפה ולסייע לכם לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם