צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מכונת שטיפה לרצפה לבית

מכונת שטיפה לרצפה לבית


מחפשים מכונת שטיפה לבית? לפני הכל חשוב להסביר את הדבר הפשוט הבא: מוכנת שטיפה רצפות ביתית היא לא מכונת קרצוף. בחיפוש מכונת שטיפת רצפות ביתית אתם עשויים לדמיין לעצמכם את אותה מכונה עם בסיס מסתובב שמקרצף את הרצפה ומכונה כזאת אכן קיימת, אך זוהי לא מכונת שטיפה לרצפה לבית, שמשמשת למטרות שונות לחלוטין. אז מה זה מכונת שטיפה לבית ומהם השימושים המרכזיים שלה? על כך בשורות הבאות.לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

מכונת שטיפה לבית


מכונת שטיפה ביתית לרצפה היא מכונה שייעודה המרכזי הוא להגביר את זרם המים וליצור זרם חזק במיוחד שבאמצעות כוח הזרימה שלו הופך לאמצעי ניקוי רב עוצמה. את המכונה הזאת אפשר למצוא פעמים רבות בגרסה התעשייתית שלה, במכוני שטיפת רכבים. המכונה מתחברת למערכת המים המרכזית, קולטת את זרם המים בלחץ מים סטנדרטי, מגבירה אותו ללחץ גבוה ופשוט "יורה" זרם מים חזק מאוד. המטרה המרכזית של מכונת שטיפה לרצפה ביתית היא להסיר משקעי לכלוך עמוק שמצטברים על גבי רצפת הבית לאורך שנים וגם אם אינם נראים בצורה מובהקת בעין, משפיעים מאוד על ברק הרצפה, על המרקם החלק שלה ואפילו על הגוון שלה. את הסרת הלכלוך שניתן לבצע באמצעות מכונה זו, לא ניתן להשיג באמצעות מכונת קרצוף ולכן, להשגת הניקיון האולטימטיבי, חשוב להצטייד במכונת שטיפה שתוכל לשמש אתכם גם למטרות נוספות וחשובות בבית.

מכונת שטיפה לרצפה לבית

מכונת שטיפת רצפות ביתית


כאמור, מכונת שטיפה רצפות ביתית משמשת בראש ובראשונה לשטיפת משקעי לכלוך עקשניים ברצפת הבית, המרפסת והחצר. יחד עם זאת, המכונה יכולה לשמש אתכם לעוד שורה של משימות ניקוי בבית ובכלל זה ניקוי חיפוי השיש של קירות החוץ בבית, ניקוי מרכב הרכב הפרטי, ניקוי מרחב החוץ של הבית ולמעשה ניקוי של משטחים גדולים, בין שהניקוי שלהם מתבצע באופן תדיר וקבוע ובין שלא. בכל אופן, בבחירת מכונת שטיפה לרצפה ביתית חשוב לשים לב למספר פרמטרים ובראשם: לחץ המים שיכול להגיע ל-140BAR ויותר, שילוב של מיכל סבון המשלב זרם סבון בתוך זרם המים לפי מינון ניתן לשליטה, קצב זרימה (ליטר בדקה), משקל וגודל. כל אלה משפיעים על יעילות השימוש במכונה למטרות השונות, על קלות השימוש בה ועל קלות האחסון שלה במרחב הביתי. אתם לחלוטין לא צריכים לקפוץ אל המכונה המשוכללת והמתוחכמת ביותר, אבל אתם בהחלט רוצים להקפיד על מכונה איכותית של מותג מוביל וכזאת שמספקת לכם את הפרמטרים המינימליים הנדרשים לכם לשימושים עתידיים אפשריים, גם אם אינכם מתכוונים לטפל בהם ממש עכשיו.

חברת לוירון היא יבואנית, משווקת ומפיצה מורשית ובלעדית של יצרני ומותגי ציוד טכני בינלאומיים מובילים ומביאה לארץ מגוון עצום של כלי עבודה וציוד טכני לבית, לתעשייה ולענפי מלאכה רבים ומגוונים. בחנות הציוד הטכני של לוירון תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי מכונת שטיפה לבית וכן תוכלו למצוא גם צוות מקצועי שיסייע לכם לבחור את המכונה המתאימה לכם באיזון שבין תפעול ותקציב. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-9044610.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם