צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מכונת שטיפה לרצפה תעשייתית

מכונת שטיפה לרצפה תעשייתית


בין כל המכונות שמיועדות למשימות שטיפה וניקיון, קל מאוד להתבלבל אם לא יודעים את המטרה של כל מכונה ואת המשימות שאותן אמורה למלא כל מכונה. בתוך כל סוגי המכונות הללו, מכונת שטיפה היא מכונה שמיועדת לייצר זרם מים חזק במיוחד, הרבה יותר מזרם המים שיוצא מהברז. מכונת שטיפה תעשייתית היא למעשה מכונת שטיפה שתואמת במלואה להגדרה זו, אך מציעה מפרט טכני מתקדם הרבה יותר מהדגם הביתי. אז מה הופך מכונת שטיפה תעשייתית לכזאת? על כך בשורות הבאות.


לצפיה במוצרים לחצו כאן

מכונת שטיפה לשלל משימות


המפגש של מרביתנו עם מכונת שטיפה תעשייתית מתקיים בדרך כלל במכונים לשטיפת רכבים. במכונים אלה מותקנת מכונת שטיפה חזקה במיוחד המאפשרת להסיר לכלכוך עיקש ממרכב המכונית ולהשיג ניקיון מקסימלי של מרכב הרכב. יחד עם זאת, במקור מכונות אלה יוצרו למטרה שונה לחלוטין – ניקוי רצפות. מכונה זו קולטת את זרם המים מברז סטנדרטי, מגבירה את הזרם בכמה וכמה רמות עד לרמה של 160BAR ויותר ופשוט "יורה" אותו מפיית הצינור. זרם מים בעוצמה זו מאפשר ניקוי יסודי של רצפות והסרת לכלוך שהצטבר על הרצפה לאורך שנים, במיוחד במרחבים ציבוריים פתוחים, אבל גם ברצפה ביתית ולבטח ברצפה תעשייתית. בניגוד לדגם הביתי, מכונת שטיפת רצפות תעשייתית מציעה מפרט חזק הרבה יותר, שהופך אותה למכונה "קטלנית" לכל כתם ולכל משקע או מרבץ של לכלוך ולא משנה בן כמה שנים הוא.

מכונת שטיפה לרצפה תעשייתית

מכונת שטיפה לרצפה תעשייתית – סופר קלינר


כאמור, ישנם לא מעט דגמים של מכונות שטיפה גם למגזר הפרטי ויחד עם זאת, מכונת שטיפת רצפות תעשייתית מגיעה עם מפרט חזק הרבה יותר שכולל בתוכו לחץ מים חזק יותר (כאמור, 160BAR ואף יותר), צינור הובלה ארוך יותר, מוט אחיזה ארוך ורובסטי עם ידית הפעלה בעלת שליטה מלאה על עוצמת הזרם, הספק אדיר של 10 ליטר בדקה ומכלול שלם המונח על גבי עגלה ומאפשר ניידות גבוהה מאוד ללא מאמץ. מכונות שטיפה ביתיות פועלות בצורה דומה, אך בלחצים נמוכים יותר, בהספקים נמוכים יותר ובדרך כלל גם במידות קטנות יותר.

מכונת שטיפה לרצפה תעשייתית משמשת כאמור לשטיפת מרצפות במפעלי ייצור, בתי מלאכה ומרחבים תעשייתיים אחרים וכן למשימות ניקוי כמו ניקוי מכונות, רכבים, קירות, חיפוי חוץ ועוד שלל משימות ניקוי שיכולות להתעורר מעת לעת במרחב התעשייתי הטיפוסי. יחד עם זאת, בכדי להבטיח שאתם משיגים פונקציונליות מקסימלית של מכונת השטיפה ביחס למשימות הניקוי שאתם רוצים לבצע, חשוב לבחור היטב את הדגם המתאים לכם ולשם כך תצטרכו לבחון מספר דגמים ולהיעזר בייעוץ מקצועי של איש מקצוע מתאים.

בחברת לוירון תוכלו למצוא צוות מקצועי שלם שעומד לרשותכם ויסייע לכם לבחור מכונת שטיפת רצפות תעשייתית בהתאם למאפייני החומרים שאיתם אתם אמורים להתמודד (שמנים, כתמי בטון, כתמי צבע, גריז, חומרים כימיים וכן הלאה) וכמובן בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. חברת לוירון היא יבואנית ומשווקת מורשה של כמה ממותגי ויצרני הציוד הטכני המובילים בעולם ומחזיקה בזכויות הבלעדיות של מותג Karnaf בישראל. לפרטים נוספים וסיוע בבחירת מכונת שטיפה תעשייתית, פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-9044610.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם