צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מכונת CNC חיתוך מתכת

מכונת CNC חיתוך מתכת


אחת הטכנולוגיות המרתקות בענף התעשייה היא טכנולוגיית חיתוך CNC, שמאפשרת להפוך כל גוש מתכת, עץ, פלסטיק או כל חומר קשיח אחר, לכל תצורה, מוצר או מבנה הנדסי באמצעות חיתוך ממוחשב מדויק מאוד בצורה אוטומטית מלאה, חצי אוטומטית או ידנית לחלוטין. מכונת חיתוך פלזמה CNC נחשבת למכונה המתקדמת ביותר בתחום, ומאפשרת חיתוכים מורכבים על פי תכניות חיתוך ממוחשבות מורכבות או חיתוך פשוט לשימושים תעשייתיים, שהמוביל שבהם הוא חיתוך של ברזל בניין בתהליכי בנייה או בתהליכי ייצור לענף הבניין, למשל לצורך ייצור כלונסאות לענף הבניין.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

חיתוך CNC בעיבוד שבבי מורכב ובחיתוך פשוט


את מרבית התצוגות המפוארות של חיתוך CNC תמצאו דווקא במפעלי מתכת המייצרים רכיבי מתכת מדויקים מאוד בשלל מבנים ותצורות הנדסיות. יחד עם זאת, שימוש תדיר מאוד במכונות CNC נעשה דווקא בענף הבניין ודווקא במשימות חיתוך פשוטות למדי מבחינה מבנית. כך למשל, מכונת חיתוך פלזמה CNC המשמשת ליישור, חיתוך וכיפוף של ברזל בניין, מסוגלת לעבוד עם ברזל בניין בקוטר עד 12 מ"מ, בעלת עמדת הזנה ועמדת בקרה דיגיטלית ומאפשרת לבצע חיתוכים מדויקים ומהירים במקטעים בעלי אורך מינימלי של 90 מ"מ ועד אורך מקסימלי של 1,000 מ"מ. כמו כן, המכונה מבצעת כיפוף של ברזל בניין בזווית מקסימלית של 180 מעלות, שמאפשרת למעשה גם יישור של ברזלי בניין.

מכונת CNC חיתוך מתכת

כיפוף וחיתוך במכונה אחת


מכונה נוספת שמשמשת את ענף הבניין לצד מכונת חיתוך CNC היא מכונת כיפוף קומפקטית וניידת המאפשרת לבצע כיפוף של ברזל בניין בקוטר של עד 22 מ"מ. המכונה מגיעה עם מנוע 1,500 ואט, במשקל עצמי של 160 ק"ג שמעניק לה יציבות רבה בעבודה עם ברזלים בניין כבדים. המכונה מאפשרת כיפוף בזווית של עד 210 מעלות בתוך שניות בודדות. בניגוד למכונת כיפוף CNC שמשמשת בעיקר לייצור מוצרי ברזל בניין כמו כלונסאות, מכונת כיפוף ברזל ניידת משמשת באתרי הבנייה עצמם ויכולה לשמש לחיתוך כל סוגי הברזל לכל מטרה, גם מחוץ לענף הבנייה.

בחנות הציוד הטכני של חברת לוירון תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות חיתוך CNC, ובכלל זה מכונת חיתוך פלזמה CNC, מכונות כיפוף ברזל ומכונות המבצעות פעולות חיתוך, כיפוף ויישור תחת קורת גג אחת. בלוירון תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי והנחיה של אנשי מקצוע שיסייעו לכם לבחור את הכלי הנכון והמדויק ביותר לצרכים שלכם. לפרטים נוספים צרו קשר עוד הביום בטלפון 03-9044610.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם