צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מקדחה שולחנית

מקדחה שולחנית


קדיחה בקיר וקדיחה בתהליכי ייצור ותהליכים תעשייתיים נועדה בדרך כלל לאותה מטרה בדיוק, אך מבוצעת בצורה שונה לחלוטין. בעוד שבקדיחה בקיר אנחנו לא יכולים להביא את הקיר למקדחה ולכן מגיעים עם המקדחה לקיר, בתהליכי ייצור ותהליכים תעשייתיים, מבוצעת הקדיחה באמצעות מקדחה שולחנית שעומדת במקומה והמשטח לקידוח מונגש אליה. מהם היתרונות של מקדחה שולחן ומהם הפרמטרים שיש לבחון בבחירתה? על כך בשורות הבאות.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

היתרונות המובהקים של מקדח שולחני


מקדחה שולחנית היא למעשה מכלול שלם שיושב על גבי שולחן העבודה ובתוכו מותק ראש קידוח אנכי. בכדי לבצע את הקדיחה הנדרשת, מובא המשטח אל המקדחה ומונח בצורה אופקית על גבי משטח הקידוח ואז מורד המקדח אל המשטח לצורך ביצוע הקידוח. טכניקה זו שומרת על המקדחה יציבה לחלוטין ומאפשרת לבצע קדיחה בצורה מאוד מדויקת, שמשמשת גם לצורך קידוח חורים וגם לצורך עיבוד CNC ידני על פי הצורך. בתהליך הקידוח, המפעיל לא צריך לשאת במשקל המקדחה ולא צריך לדייק את פעולת הקידוח – המקדחה מוצבת במקומה, המשטח מיוצב ואף מקובע וכל שנותר הוא להוריד את המקדח אל המשטח ולבצע את פעולת הקדיחה הנדרשת ללא כל מאמץ.

מקדחה שולחנית

מהם הפרמטרים שיש לבחון בבחירת מקדחה שולחנית?


ובכן, בכל מוצר שאנו קונים, מחיר הוא פרמטר מפתח מרכזי שיכול להכריע את החלטת הקניה שלנו. יחד עם זאת, ברכישת מקדחה שולחנית מחיר לא אמור להיות המשתנה המנחה בבחירה, אלא דווקא המשתנה המסיים שמאפשר לכם לבחור את העסקה הכדאית ביותר, אבל מתוך מספר אפשרויות שחייבות להתאים לכם על פי פרמטרים מקצועיים. בין הפרמטרים המקצועיים האלה אפשר למצוא את גובה עמוד המקדחה ויכולת הכוונון שלו, שילוב של מערכת גיר שמגבירה מאוד את כוח המקדחה, קוטר קידוח מקסימלי, שילוב של מערכת קירור מים (חשוב במיוחד למשימות CNC ולקידוחים במתכת), כיווני סיבוב של המקדחה ימין ושמאל, קידום אוטומטי של המשטח תוך כדי פעולת הקידוח, עוצמת מנוע, עומק קידוח מקסימלי וכמובן אמצעי בטיחות לרבות שלטר כיבוי מיידי.

מקדחה שולחנית יכולה לשמש למגוון רחב של צרכים, החל מקידוחים לצרכים ביתיים, דרך קידוחים מקצועיים בבתי מלאכה וכלה בקידוחים תעשייתיים מורכבים. לכל אחד מן השימושים האלה אפשר להתאים דגם שונה של מקדחה שולחן ואין צורך לקנות תמיד את הדגם המורכב, המשוכלל והיקר ביותר. לאחר שבחרתם את הדגמים שיכולים להיות רלוונטיים לכם מבחינה מקצועית ותפעולית, או אז תוכלו גם לבחון את המחירים של הדגמים הרלוונטיים השונים בניסיון לסגור את העסקה הכדאית ביותר עבורכם – מקסימום איכות ופונקציונליות במינימום מחיר, אך לא להיפך.

חברת לוירון היא יבואנית, משווקת ומפיצה בלעדית של יצרני ומותגי ציוד טכני בינלאומיים ומובילים ומחזיקת הזכויות של מותג Karnaf בישראל. בחנות הציוד הטכני של לוירון תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי מקדחות שולחניות ומגוון אביזרי קידוח לרבות מקדח שולחני בשלל מידות, למתכת, אבן, עץ, גושים פולימריים ועוד. בלוירון תוכלו להיעזר בצוות המקצועי בכדי להבין בדיוק מה נותן לכם כל דגם ומה אתם באמת צריכים מכל הדגמים הרבים המוצעים בחנות. לפרטים נוספים והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-9044610.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם