צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

עגלות משטחים חשמליות

להתקדם לעגלות משטחים חשמליות

 

בחברת לוירון המובילה בציוד שינוע והרמה מציעים מגוון רחב של עגלות משטחים חשמליות מתקדמות, עמידות ובטוחות. ממנו כל עסק, חברה ומפעל יכולים למצוא עגלה מתאימה לצרכים המיוחדים ולקבלה עבור מחיר משתלם במיוחד.

לצפיה במוצרים לחצו כאן
היתרונות של עגלת משטחים חשמלית

 

עגלות משטחים חשמליות כפי שאנו מייבאים ומשווקים ייעלו את העבודה בבית העסק עם הוצאות נמוכות ביותר לתחזוקה. כמו כן הבחירה בעגלה חשמלית על פני ידנית תעלה את רמת נוחות העבודה, עם הגדלת רמת נגישות גם במתחמים קטנים ועם תנועה גמישה ופשוטה. בנוסף לכך מדובר בכלים בטוחים לשימוש ופשוטים להפעלה, המתאימים לעבודה גם במעברים צרים ומאפשרים לפרוק סחורות ומטענים ממשאיות על גבי מסלולים ייעודיים. עגלה חשמלית גם חוסכת את הצורך לעבוד עם מלגזה מאסיבית וגדולה, שלא אחת פחות מתאימה למחסנים עם מעברים צפופים וצרים. העגלה עצמה פועלת באמצעות מערכת חשמלית שכוללת מנוע תלת פאזי איכותי ומצבר קטן ממדים עם יעילות אנרגטית. שימוש בעגלות חשמליות אלו משפר הספקי עבודה, מקטין הוצאות צריכת דלק ומפחית באופן משמעותי רמות זיהום אוויר בתוך העסק.

 

מגוון דגמי עגלות משטחים

 

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון דגמי עגלות משטחים חשמליות המיוצרות על ידי המותג המוביל קרנף. המבחר כולל בין היתר את הדגמים הבאים:

 

  • עגלת משטחים חשמלית מלאה אחד וחצי טון – עגלה מבית KARNAF עם יכולת הורדה, הרמה ונסיעה חשמלית וכושר הרמה של עד אלף חמש מאות קילו. העגלה עצמה שוקלת מאה תשעים וחמישה קילו ויש לה יכולת שינוע ללא משקל עד לשיפוע של שישה אחוז עם משקל עד שיפוע של שני אחוז.

  • עגלת משטחים חשמלית מלאה שני טון - עגלת משטחים חשמלית מבית KARNAF עם מנגנוני נסיעה, הרמה והורדה חשמליים, וכושר הרמה של עד אלפיים קילו. העגלה עצמה שוקלת מאה תשעים ושבעה קילו ויש לה יכולת שינוע ללא משקל עם שיפוע של עד שישה אחוז ובמשקל עם שיפוע של עד שני אחוז.

  • עגלת משטחים חשמלית שני טון הכוללת ווסת מהירות-  עגלה חשמלית למשטחים תוצרת KARNAF עם יכולת לנסיעה והרמה חשמלית והורדה הידראולית. כמו כן לעגלה ווסת המאפשר לשנות את מהירות הנסיעה, היא מציגה כושר הרמה של עד אלפיים קילו ושוקלת מאה תשעים ותשעה קילו. בנוסף לעגלה יש יכולת לשינוע ללא משקל עם שיפוע של עד שש אחוז, ועם משקל בשיפוע של עד שני אחוז.  • עגלה חשמלית למשטחים שני טון HD- עגלה מבית המותג קרנף עם כושר הרמה של אלפיים קילו ועם מנגנון חשמלי להרמה, הורדה ונסיעה. העגלה עצמה שוקלת חמש מאות שלושים קילו ומציגה יכולת שינוע בשיפוע ללא משקל של עד שמונה עשר אחוז ועם משקל עד שישה אחוז.

  • עגלה חשמלית עם משטח למפעיל- עגלת משטחים חשמלית שני טון עם משטח למפעיל ומערכת חשמלית לנסיעה, הורדה והרמה. העגלה שוקלת שבע מאות עשרים קילו ויש לה יכולת שינוע בשיפוע ללא משקל של עד שניים עשר אחוז, ועם משקל בשיפוע של עד שישה אחוז.


 

הזמנת עגלת משטחים חשמלית

 

להזמנת עגלת משטחים חשמלית במחיר כדאי, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.

 
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם