צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

עגלות משטחים ידניות

 

על עגלות משטחים ידניות

 

צריכים עגלת משטחים ידנית? חברת לוירון המובילה בציוד שינוע והרמה, מייבאת ומשווקת מבחר איכותי, מתקדם, עמיד ובטוח של עגלות משטחית ידניות, רבות מהן תוצרת המותג המצליח קרנף. מהמבחר כל עסק, מפעל ומחסן יכול לאתר את העגלה המתאימה ביותר לצרכיו ולקבלה עבור מחיר משתלם, עם אחריות מקיפה ושירות מקצועי אדיב, יעיל ומהיר.

לצפיה במוצרים לחצו כאן
מאפייני עגלת משטח ידנית

 

עגלת משטח ידנית כפי שיש לנו להציע, מספקת אמצעי יעיל ופשוט לשינוע של מטענים. מדובר למעשה בעגלות קלות משקל, נוחות לתפעול ושימוש, יציבות, חזקות ועמידות, המציגות יכולת לשאת משקלים שונים, וכושר תמרון גבוה במיוחד גם במעברים צרים. כמו כן עגלות אלו מתאימות למגוון צרכים וחברות מכל ענפי המשק, לרבות מפעלים, מוסכים, רשתות מזון ועוד.

 

ייעול משמעותי של עבודות פיזיות

 

כל עסק מכל ענף במשק פועל כל הזמן להתייעלות וקיצור זמני עבודה עם שימוש נכון במשאבי אנוש. התייעלות זו מושגת בין היתר על ידי שימוש בעגלות משטחים המקצרות באופן משמעותי זמני עבודה פיזיים והליכים של פירוק, הובלה, שינוע וסידור מטענים כמו סחורות ציוד וחומרים. כך למעשה ניתן גם לחסוך בכוח אדם עבור משימות אלו וגם להגדיל הספקי עבודה יומיים.

 

שיפור תנאי עבודה

 

השימוש בעגלות מטענים לא רק מייעל זמני עבודה וחוסך בכוח אדם, אלא הוא גם משפר את תנאי העבודה במקום. העגלות מקטינות את הקושי הפיזי הכרוך בהעברת מטענים בתוך העסק ומונע שחיקה ופגיעות בריאותיות בקרב העובדים כמו כאבי גב עקב מאמץ יתר. כמו כן עבודה עם עגלות מטענים מספקת אמצעי בטוח לשינוע סחורות באופן המקטין פגיעות ותאונות עבודה.

 

מגוון דגמי עגלות ידניות

 

חברתנו מייבאת ומשווקת מגוון דגמים מובחרים של עגלות משטחים ידניות תוצרת המותג קרנף. בין היתר אנו משווקים עגלת משטחים קצרה במשקל של עד אלפיים חמש מאות קילו, עגלת משטחים ידנית צרה וקצרה במשקל של עד אלפים חמש מאות קילו, ועגלת משטחים ארוכה ורחבה במשקל של עד אלפיים חמש מאות קילו. כמו כן אנו משווקים עגלות ידניות במשקל הרמה של עד אלפיים קילו ושל עד שלושת אלפים קילו. בנוסף תוכלו להזמין מאתנו עגלת משטחים ידנית עם משקל דיגיטלי, עם כושר הרמה של עד שני טון ועם משקל עצמי של רק מאה קילו.

 

הזמנת עגלת משטחים ידנית

 

להזמנת עגלת משטחים ידנית במחיר כדאי, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם