צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

עגלות שינוע

 

מבחר מתקדם של עגלות שינוע והרמה

 

מבקשים פתרונות שינוע והרמה המתאימים לעסק שלכם? כדאי שתצרו קשר עם חברת לוירון המציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות עם שלל סוגים ודגמים של עגלות שינוע והרמה מבית המותג העולמי המצליח קרנף. מבחר זה של עגלות מוצע בקשת רחבה של מידות, כושרי הרמה וסוגי מנגנונים, והוא מאפשר לכל לקוח לאתר מוצרים המתאימים במדויק לצרכי העסק שלו.

לצפיה במוצרים לחצו כאן
שלל סוגי עגלות שינוע והרמה

 

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון סוגים ודגמים של עגלות שינוע מבית KARNAF. המבחר כולל בין היתר את סוגי ודגמי העגלות הבאים:

 

  • עגלות משטחים- עגלת משטחים הינה סוג מיוחד של עגלת שינוע ייעודית לשינוע של מטענים מסוגים ומשקלים שונים. העגלות מייעלות הליכי עבודה ומאפשרות שינוע והעברת מטענים בבטחה וביעילות בסביבות עבודה שונות, כמו מחסנים ומפעלים. כמו כן עגלות אלו מוצעות עם סוגים שונים של מנגנונים, כעגלות ידניות, חצי חשמליות וכעגלות שינוע חשמליות.

  • עגלות משטחים ידניות- עגלות משטחים ידניות הינן עגלות קלות משקל, פשוטות ונוחות לתפעול, בעלות כושר תמרון מרשים. ברשותנו דגמים שונים של סוג זה של עגלות, לרבות עגלות משקל של עד אלפיים חמש מאות קילו קצרות, צרות וקצרות, וארוכות ורחבות, וכן עגלות ידניות עם משקל דיגיטאלי.  • עגלות משטחים חצי חשמליות- עגלות חצי חשמליות מוצעות עם מנגנון הרמה והורדה הידראולי לצד מנגנן נסיעה חשמלי. העגלות מוצעות בין היתר עם דגם בעל כושר הרמה של עד אחד וחצי טון ושל שני טון.

  • עגלות משטחים חשמליות- מגוון עגלות שינוע חשמליות, לרבות עגלות חשמליות עד אחד וחצי טון, שני טון, עגלת עם ווסת מהירות וכושר הרמה של עד שני טון ועגלה עד שני טון עם משטח למפעיל.

  • עגלות משא- עגלות משא הינן עגלות ידניות עם שני גלגלים וכף ייעודיות לשינוע של מטענים כבדים המספקים ציוד חיוני לבתי עסק ואנשי מקצוע רבים במשק. הן מעולות לשינוע של מטענים בתוך מחסנים ומפעלים. אנו מציעים ללקוחותינו עגלות משא עם כושר הרמה של עד 200 ק"ג וגובה הרמה של עד 900 מ"מ, המוצעות כעגלות עם זרועות, זרועות עם רולרים או עם משטח.

  • משטח הרמה מספריים- עגלת משטח הרמה עם מנגנון מספריים בעלות כושר הרמה של עד שלוש מאות חמישים קילו וגובה של עד אלף ארבע מאות מ"מ

  • משטחי הרמה- עגלות משטחי הרמה במשקלים שונים, של מאה חמישים, שלוש מאות, חמש מאות ואלף קילו.

  • עגלת משטחים לתנאי שטח- עגלות ייעודיות לעבודה בשטח עם גלגלים מתאימים וכושר הרמה של עד אלף קילו וגובה הרמה של עד מאתיים שלושים מ"מ.

  • עגלות חביות- עגלות ייעודיות להרמה ושינוע בטוח של חביות הכוללות גם עגלות לחביות מתהפכות.


 

הזמנת עגלת שינוע

 

להזמנת עגלת שינוע מתאימה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם