צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

עגלת משטחים חצי חשמלית

 

הכתובת הנכונה להזמנת עגלת משטחים חצי חשמלית

 

מבקשים לרכוש לחברתכם עגלת משטחים חצי חשמלית? כדאי שתצרו קשר עם חברת

לוירון הפועלת בתחום כבר מעל ארבעה עשורים, ואשר מייבאת, משווקת ומפיצה כלי עבודה וציוד טכני מקצועי לענפי תעשייה שונים במשק. בין היתר, החברה מחזיקה בזכויות שיווק עבור  עגלות משטחים חצי חשמליות איכותיות, מתקדמות ובטוחות של המותג המוערך קרנף. העגלות מוצעות ללקוחות החברה בכל רחבי הארץ עם מערך שירות יעיל, אדיב ומהיר.

לצפיה במוצרים לחצו כאן
הצורך בעגלות משטחים חצי חשמליות

 

עד לא מזמן, עגלות משטחים עם מנגנון חשמלי הוצעו רק כעגלות גדולות במיוחד וכל מי שנדרש בעגלות לעבודות קלות הסתפק בעגלות ידניות. בימינו, עם התפתחות התחום ועם כניסת תקנות בטיחות אירופאיות מחמירות, החלו לייצר עגלות חשמליות גם למשקלים קטנים. זאת באמצעות מנגנון חצי חשמלי שבו ההרמה וההורדה של מטענים מבוצעת באופן ידני והסעת העגלה מבוצעת באופן חשמלי.

 

עגלות חצי חשמליות מובחרות

 

חברתנו מייבאת ומשווקת מגוון רחב של ציוד שינוע והרמה מובחר, הכולל גם עגלות משטחים חצי חשמליות של המותג KARNAF. מהעגלות תוכלו להתרשם באתר החברה והן כוללות בין היתר את הדגמים הבאים:

 

  • עגלת משטחים חצי חשמלית אחד וחצי טון – עגלה של המותג קרנף, אידיאלית לעבודות קלות. כוללת ציוד הרמה והורדה הידראולי עם נסיעה באמצעות מנוע חשמלי. כמו כן לעגלה כושר הרמה של עד אלף קילו, היא כוללת סוללה נשלפת ושוקלת מאה עשרים וחמישה קילו.

  • עגלת משטחים חצי חשמלית שני טון- עגלה חצי חשמלית למשטחים של המותג קרנף עם מערך הידראולי להרמה והורדה ומערך חשמלי לנסיעה. לעגלה כושר הרמה של עד אלפיים קילו, היא שוקלת מאה ארבעים ושישה קילו, ומציגה ללא משקל יכולת שיפוע של עד שישה אחוז במשקל של עד שני אחוז.


 

מי נדרש לעגלות משטחים חצי חשמליות?

 

עגלות משטחים חצי חשמליות כפי שחברתנו מייבאת ומשווקת מספקות מענה נרחב לתעשיות וגופים רבים בכל רחבי הארץ. הן מייעלות עבודות של שינוע והרמה הנדרשים בסוגים רבים של מפעלים, מחסנים, מוסכים, בתי מלאכה, לעבודה בשטח ועוד, והופכות תהליכי העברה של  ציוד, חומרים וסחורות להרבה יותר יעילים, מהירים ובטוחים.

 

הזמנת עגלת משטחים חצי חשמלית

 

להזמנת עגלת משטחים חצי חשמלית מובחרת, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.

 
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם