צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

עגלת משטחים מחיר

הצורך בעגלות משטחים לעסק

 

בחברת לוירון הוותיקה והמוערכת מציעים מבחר איכותי של ציוד שינוע הרמה הכולל מגוון סוגים של עגלות משטחים במחיר משתלם במיוחד. המבחר של עגלות משטחים למכירה כולל בין היתר עגלות ידניות, עגלות משטחים חצי חשמליות, עגלות חשמליות, עגלות משטחים לשטח ועוד. ממבחר זה כל חברה, מפעל ועסק יכול לאתר ולהזמין עגלות משטחים שמתאימות לצרכיו. אבל מה זה בדיוק עגלת משטחים ולמה צריך אותה? על כך יפורט להלן.

לצפיה במוצרים לחצו כאן
מה זה עגלת משטחים?

 

עגלות משטחים כפי שחברתנו מייבאת ומשווקת, הינן עגלות מיוחדות המיועדות לשינוע סוגים של מטענים כבדי משקל לרבות סחורות, ציוד וחומרים. העבודה עם העגלה מאפשרת להעביר ממקום למקום בקלות ובבטחה מטענים כבדים ובכך לשפר ולייעל את עבודת העסק ולחסוך בכוח אדם. העגלות עצמן מורכבות משתי זרועות מאסיביות עליהן ניתן להעמיס מטענים, לשנעם ממקום למקום באמצעות גלגלים ובאמצעות ידיות לכוון את הכלי. כמו כן העגלות מתאימות לשאת משקלים שונים של מטענים והן מוצעות ככלים ידניים, חצי חשמליים וחשמליים.

 

ייעול פעילות העסק

 

רכישת עגלות משטחים תורמת רבות לייעול פעילות העסק, דבר הניכר במספר היבטים מרכזיים:

 

  • חסכון בזמן- העברת מטענים הינה פעולה הגוזלת הרבה זמן בפעילות השוטפת של העסק ועבודה עם עגלות מטענים בהחלט מייעלת וחוסכת בזמן יקר ערך הנדרש עבור העברת מטענים ממקום למקום, פריקת ציוד, העמסתו, שינועו, אחסונו, העברתו לפס יצור וכדומה.

  • כוח אדם- שימוש בעגלות משטחים בהחלט יכול לחסוך בכוח אדם הנחוץ להעברת סחורות. כמו כן העגלות מקלות עבודות פיזיות ומונעות שחיקת עובדים, מאמץ יתר שלהם, עייפות ופגיעה בריאותית - למשל בגב ובמפרקים.

  • עמידות- עגלות משטחים הינן כלים מאסיביים ועמידים במיוחד, אשר ישרתו נאמנה את העסק למשך הרבה מאוד שנים.


 

מי צריך עגלות משטחים?

 

עגלות משטחים למכירה הינן מוצר הנדרש על ידי חברות, בתי עסק, מפעלים ומחסנים רבים בכל קנה מידה והיקף פעילות. למעשה, הן חיוניות לכל גורם שעבודתו השוטפת כוללת פריקה, שינוע והעברה של פריטים כבדי משקל, בין אם מדובר במוצרים, סחורות, ציוד או חומרים, למשל חברות בניה, מפעלים, משקים חקלאיים, חברות בענף המזון, מחסנים לוגיסטיים, חברות הובלה, חברות בניה ועוד.

 

בחירה בעגלת משטחים מתאימה

 

חברתנו מייבאת ומשווקת מגוון סוגי עגלות משטחים המתאימות לצרכים שונים. ממבחר זה כל עסק יכול לאתר עגלה שמתאימה לצרכיו. בכדי לסייע לכם בבחירת עגלת משטחים מתאימה עומד לרשותכם צוות מקצועי ומסור של חברתנו, הזמין ללוות אתכם בהליך הרכישה. בין היתר, בעת בחירת עגלות משטחים נבחנים הפרמטרים הבאים:

 

  • משקל מטענים- בהתאם למשקל מטענים יש לבחור בעגלה בעלת כושר נשיאה מתאים.

  • מידות- יש לבחור בעגלה מתאימה במידותיה, רוחבה, אורכה וגובהה למתחם בו היא עומדת לתפקד.

  • צורת הפעלה- בהתאם לעומסי עבודה ומשקל מטענים ייבחר מנגנון הפעלה מתאים, ידני, חצי חשמלי או חשמלי.

  • תנאים- העגלה תיבחר בהתאם לתנאי עבודה, בין אם מדובר בעגלת משטחים לשטח או למתחם סגור.


 

הזמנת עגלת משטחים

 

להזמנת עגלת משטחים במחיר משתלם, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.

 
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם