צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ציוד התזת חול

ציוד התזת חול אמין ואיכותי

 

חברתנו מייבאת, משווקת ומפיצה מגוון רחב של כלי עבודה מקצועיים וציוד טכני לצרכיהם של מפעלים, חברות, קבלנים, תעשיות, אנשי מקצוע וספקי שירות ממגזרי המשק השונים. בין היתר, אנו מספקים ציוד התזת חול החל מרמת הדיזה, דרך מיכלים ייעודיים ועד למדחסי אוויר בנפחים מתאימים. מדובר בציוד שאנו מייבאים ממיטב היצרניות בעולם, המלווים במתן ייעוץ מקצוע על ידי צוות מיומן, וכן בשירות של טכנאים וניידות הניתן בכל רחבי הארץ.

לצפיה במוצרים לחצו כאן
קצת על התזת חול

 

כידוע, התזת חול היא שיטת ניקוי בהתזה אשר בה נעשה שימושים במוצקים זעירים. הרעיון שמאחורי שיטה זו הוא להניע את החול (למעשה מדובר בחומרים שאינם בהכרח חול, למשל חלקיקי מתכת), בעוצמה גבוהה על ידי לחץ אוויר. את לחץ האוויר מספק מדחס המעביר את החול מהמיכל לעבר צינור לחץ שבקצהו דיזה ייעודית. עקב ההתזה המהירה והחזקה של החלקיקים הפגעים במשטח מוסרים ממנו חומרים שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להסירם באמצעים אחרים. כך לדוגמא, נהוג להשתמש בהתזת חול על מנת לנקות ולשייף משטחים העשויים ממתכת שמתכוונים לצבוע אותם בצביעה תעשייתית, בה יש להשיג רמה גבוהה במיוחד של ניקיון המשטח ותוצאות צביעה. כמו כן, חברות רבות העוסקות בניקוי בהתזה משמשות בהתזת חול על מנת לנקות משטחים גדולים. ביו היתר, נעשה שימוש בשיטה זו על מנת לנקות תשתיות צנרת, גשרים, קירות של מבנים ועוד.

 

כל הציוד הדרוש להתזת חול

 

כאמור, חברתנו מספקת ציוד להתזת חול המגיע מיצרניות מוכרות, אמינות ומובילות בשוק הבינלאומי. כך למשל, אנו מספקים מיכל להתזת חול בלחץ של המותג המצליח קרנף. מדובר במיכל בנפח 76 ליטרים עם צינור לחץ ודיזה, אשר על מנת להשתמש בו יש לחבר מדחס אוויר בנפח מינימאלי של 200 ליטרים. כציוד נלווה אנו מספקים גם מרסס חול חצי עם דיזה וצינור, ודיזה חצי המתאימה למרסס כזה. מלבד זאת, ניתן לרכוש מאיתנו גם מדחסי אוויר הולמים. לדוגמא, ניתן לרכוש מדחס 300 ליטר 7.5 כ"ס 400V  עם רצועה תוצרת BALMA האיטלקית. מדובר במדחס בדוק ומאושר על ידי מכון התקנים הישראלי, ללא גלגלים או ווסת אוויר, בעל מדחס עם הנעת רצוה. המדחס פועל בהספק של 800 ליטרים לדקה ובלחץ מקסימאלי של 10 בר, באמצעות מנוע 7.5HP 5.6KW עם 1400 סל"ד. רמת הרעש של המדחס היא 83 דציבל והמשקל העצמי שלו הוא 170 ק"ג.

 

להזמנת ציוד התזת חול ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לוירון בטלפון 03-9044610 או במייל INFO@LEVIRON.CO.IL.

 

 
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם