צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

Karnaf כלי עבודה

כלי עבודה Karnaf


תשאלו כל בעל מקצוע ותגלו שלכל אחד כזה יש מותג כלי עבודה שבו הוא דבק בכל כלי שהוא קונה. בעלי מקצוע עובדים המון עם כלי עבודה חשמליים ומכאניים ולומדים מהר מאוד מהם המותגים שמספקים להם את חוויית האיכות הטובה ביותר ולא מעט מהם בוחרים בסדרה הארוכה של כלי עבודה karnaf, שנחשב לאחד המותגים המובילים והפופולאריים בקרב אנשי מקצוע החל בענף השיפוצים וכלה בענף האינסטלציה, הנגרות והחשמל. את כלי העבודה של karnaf אפשר למצוא בחנויות ציוד טכני מקצועיות וכדאי גם להתמקד בחנויות שמכירות היטב את המותג, את כל הדגמים הרבים שהוא מציע בקטגוריות הכלים השונות ויכולות גם לספק ייעוץ מקצועי להתאמת הכלי הטוב ביותר לצרכי הלקוח.לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

כלי עבודה לבניין – מכופף ברזל בניין


במסגרת הקטגוריה הרחבה של כלי עבודה karnaf תוכלו למצוא מגוון כלי עבודה בכל קטגוריה ובכל סוג של עבודת כפיים. אחד הפריטים הפופולאריים והאהובים בענף הבניין הוא מכופף ברזל בניין של karnaf, המיועד לכיפוף של ברזל בניין בקוטר של 4 מ"מ עד 32 מ"מ, פועל באמצעות משאבה הידראולית, ובעל יכולת כיפוף בזווית של עד 130 מעלות. עם משקל עצמי של מעט יותר מ-15 ק"ג, נחשב מכופף ברזל בניין של karnaf לאחד מהכלים הקלים ביותר לתפעול בתחום זה ולא פחות מכך, גם לאחד האמינים בתחום.

Karnaf כלי עבודה

כלי עבודה לניקוי ביתי ותעשייתי – אקדח קצר למקציף סבון


כלי פופולארי נוסף בתוך ארגז כלי עבודה karnaf הוא אקדח קצר למקציף סבון, אותו מתקינים בקצה צינור שמיועד להתזת סבון. מקציף הסבון מגיע עם פייה בעלת מבנה הנדסי ייחודי המאפשר להפוך את הסבון הנוזלי המגיע אל האקדח לקצף שמתעופף מהאקדח כמו פתיתי שלג לבנים ומכסים משטחים גדולים בתוך שניות ספורות, באופן שמאפשר ניקוי נרחב בקלות רבה ובתוך זמן קצר. האקדח הוא בעל חיבור פלאג לצינור הובלת הסבון ובעל פייה שטוחה המאפשרת לייצר את אפקט הסבון ביעילות הגבוהה ביותר.

ארגז הכלים של karnaf הוא כמובן רחב ועשיר הרבה יותר, אך אלו הן שתי דוגמאות לוורסטיליות של כלי העבודה אותם תוכלו לקנות ממותג karnaf ואת כולם תוכלו למצוא בחנות האספקה הטכנית של חברת לוירון. חברת לוירון משמשת כנציגה ומשווקת בלעדית של יצרני ומותגי כלי עבודה בינלאומיים מובילים ומחזיקה בזכויות על מותג karnaf בישראל. את כלי העבודה של karnaf תוכלו למצוא כבר כעת באתר החברה ואם יש לכם שאלות נוספות שתרצו לברר לפני קנייה, פנו אלינו כבר עכשיו בטלפון 03-9044610.
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם